1/12

TRENUJ Z NAMI OD NAJMŁODSZYCH LAT!

Akademia Siatkarska UKPS Lubin zaprasza na zajęcia dzieci w wieku 3 -12 lat. Przyjdź i dołącz do siatkarskiej społeczności akademii. Uczymy zasad współpracy w grupie, wychowujemy w duchu fair play, szkolimy by realizować marzenia o uprawianiu sportu wyczynowo. Szkółka działa w oparciu o najnowsze metody treningowe co przekłada się na osiągane  co roku wyniki sportowe w najważniejszych zawodach w kraju. Akademia jest bezpośrednim partnerem klubów siatkarskich CUPRUM LUBIN i UKPS LUBIN przygotowując podopiecznych do gry w rozgrywkach młodzieżowych DOLNOŚLĄSKIEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ.
Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych trenerów poparte opracowanym programem szkolenia. Działalność ma na celu przygotowanie dzieci do udziału w turniejach lokalnych, wojewódzkich oraz na szczeblu ogólnopolskim, w tym najbardziej prestiżowym turnieju mini siatkówki w Polsce  - KINDER + SPORT uznawanego za nieoficjalne MISTRZOSTWA POLSKI. W śród elementów przygotowań dzieci do rywalizacji z kolegami z Polski, są cykliczne, wyjazdowe zgrupowania siatkarskie i obozy sportowe letnie i zimowe. Treningi akademii odbywają się z dbałością o prawidłowy rozwój i bezpieczeństwo uczestników.
Rodziców, chcących uzyskać więcej informacji,
zapraszamy do kontaktu z Nami ! 

Do pobrania

Sylwetka  Tygodnia

Imię i nazwisko: Piotr Zborowski
Wiek: 12 lat
Grupa: Kinder+Sport
Zainteresowania oprócz siatkówki: Motoryzacja🛵
Wymarzony zawód w przyszłości: Siatkarz🏐
Największe marzenie: Założyć w przyszłości rodzinę💖
 Największa trudność na treningach: Atak👎

Oferta odzieży sportowej Akademii UKPS Lubin

Drodzy rodzice istnieje  możliwość zakupu strojów sportowych Akademii.

Komplet plików, w sklad który wchodzą zdjęcia, cennik, tabela z rozmiarówką znajdziecie obok. Odzież można zamawiać w komplecie , istanieje również mozliwość zakupu pojedyńczych elementów. Opłat za zakup należy dokonać w gotówce za pośrednictwem trenera Przemka Cedro na treningach. Zamówienia zbierane są do 24 listopada. 

Drodzy rodzice istnieje możliwość zakupu strojów sportowych i dresów a od tego sezonu również worków na odzież. Komplet plików w skład których wchodzą zdjęcia, cennik, tabela rozmiarów znajdziecie poniżej. Odzież można kupić w komplecie strój (koszulka + spodenki) lub dres (bluza + spodnie ). Opłaty za zakup odzieży należy dokonywać w gotówce u trenera Przemysława Cedro na treningu.

Opłaty za zajęcia

Cennik za uczestnictwo i treningi siatkarskie dostępne są w ofercie do pobrania, która znajduje się w prawym górnym rogu strony.

Opłat należy dokonywać za każdy miesiąc z góry, przelewem bankowym podając w tytule: opłaty za szkolenie - wymieniając dany miesiąc oraz imię i nazwisko dziecka

Szkolenia Sportowe Przemysław Cedro

Ul. Pocztowa 8/1

59-975 Sulików

nr konta: 93 1050 1748 1000 0091 3924 9842

Napisz do Nas .

© 2019 by UKPS Lubin