Sztab szkoleniowo- organizacyjny

Przemysław Cedro

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, Kolegium Karkonoskiego w Jeleniej Górze, Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. W latach 2009-2012 Prezes Klubu Sportowego Korona Sulików, trener III ligi kobiet w KS Korona Sulików oraz trener grup młodzieżowych. W sezonie 2012/2013 trener przygotowania motorycznego KS Cuprum Mundo Lubin z którym zdobył brązowy medal I ligi mężczyzn.

Julita Cedro

Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej na kierunku Zarządzanie i Administracja w Biznesie, właściciel Siatkarskie Obozy Julita Cedro

Przemysław Napora

Trener

 

Urodzony złotoryjanin, gdzie bronił barw III ligowego KKS RENBUT Złotoryja.

Jako trener w Złotoryi prowadził także drużynę Młodzika i IV ligę seniorów.

Jak sam mówi: "Praca z dziećmi sprawia mu przyjemność".

Trener Piłki Siatkowej PZPS

Aleksandra Paluch

Trenerka

Z zawodu jest nauczycielem wychowania przedszkolnego i klas 1-3 . Sama mówi, że praca z dziećmi to jej pasja.

Wiele lat spędziła w lubińskim klubie, gdzie grała zawodowo w piłkę ręczną. Z Zagłębiem Lubin zdobyła mistrzostwo Polski, pięć tytułów wicemistrzowskich i dwa brązowe medale mistrzostw Polski. W reprezentacji Polski  wystąpiła m.in. na mistrzostwach świata w 2005 i 2007 oraz mistrzostwach Europy w 2006. Kocha sport i zawsze będzie on ważny w jej życiu.

Weronika Golis

Trener przygotowania fizycznego

Krzysztof Mariański

Trener na obozach siatkarskich, Kierownik Obozów Sportowych.

W przeszłości zawodnik IV ligowego klubu KS Korona Sulików, trener juniorów KS Korona Sulików. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. 
Totalny leń i świrus. W międzyczasie pomiędzy leżeniem na kanapie i robieniem głupstw, „pochłania” książki, wędkuje, nawet zażywa odrobinę sportu. Lubi nowinki technologiczne. Zawsze pozostał dzieckiem i takimi oczami ogląda świat w myśl zasady z kim przystajesz takim się stajesz – belfer

Please reload

Uczniowski Klub Piłki Siatkowej Lubin

     klasy siatkarskie